Для швидкого контакту з представництом, залиште ваші дані у наступних полях
Ваше імя
Ваш email
Ваш телефон
Коментар
Вентильовані фасади. Металоконструкції
Оздоблення сучасних фасадів будівель – навісні вентильовані фасади
Поза всяким сумнівом, зовнішній вигляд фасадів відіграє важливу роль у житті міста, допомагає підкреслити індивідуальність, справляє враження про підприємство або фірму, що знаходиться в даному приміщенні.

Фасад – це не тільки лицева частина об'єкта, але і бічна частина, двір. Фасадні роботи являють собою цілий комплекс заходів, покликаних поліпшити зовнішній вигляд будівлі і так само захистити його від негативного впливу навколишнього середовища.

Опади, різниця температур, механічні дії можуть зашкодити будівлі, особливо якщо стіни покриті штукатуркою. Інша справа, якщо застосовуються вентильовані фасади.

Основною перевагою навісних вентильованих фасадів є заощадження тепла – істотно знижуються витрати на опалення. Стіна, вкрита вентильованим фасадом, зберігає тепло в 4 рази довше, ніж стіна не утеплена, або утеплена іншим способом. Забезпечується також і захист від перегріву – зменшується навантаження на кондиціювання.

Вентильована фасадна конструкція складається з багатьох шарів. Основний каркас, несучий, зроблений з нержавіючого металу. Між стіною та фасадом повинен бути прошарок повітря, воно мусить безперешкодно циркулювати знизу вверх, забираючи при цьому вологу, яка проникає всередину. Високі вимоги висуваються до зовнішнього шару фасаду. Цей шар відіграє не тільки декоративну роль, але й захисну, тому він має бути стійки до зламів, розривів, витримувати перепади температур, вплив сонячних променів.


На сьогоднішній день великою популярністю користуються вентильовані фасади, у яких високий ступінь тепло- та звукоізоляції.

Вентильовані фасади використовуються в будівництві приватних котеджів, супермаркетів, промислових та адміністративних споруд, і зовсім не суттєво, з якого матеріалу збудовані їх стіни.

Будівлі, що використовують вентильовані навісні фасади, вирізняються різноманітністю естетичного оформлення та економічністю в області обслуговування.

Саме такий вид фасадів пропонуємо Вам ми. Від дизайн-проекту до виконання «під ключ». Втілимо будь-який задум незалежно від матеріалу оздоблення: алюмінієвий композитний матеріал, керамограніт, HPL-панелі, фіброцементні плити.