Для швидкого контакту з представництом, залиште ваші дані у наступних полях
Ваше імя
Ваш email
Ваш телефон
Коментар
Колектив «Дизайн-центру» вітає Вас на нашому сайті!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дизайн-центр» засноване в 2002 році.
Багаторічний досвід в області розробки дизайну та виготовлення зовнішньої реклами на власній виробничій базі дозволяють заявити себе як лідера та професіонала в даній галузі.

Одним з основних напрямків нашої роботи є навісні вентильовані фасади. Це сучасні будівельні конструкції, які дають можливість суттєво утеплити зовнішні стіни та надати їм неповторного, індивідуального та привабливого вигляду. Ми знаємо як і вміємо забезпечити монтаж вентильованого фасаду будь-якої складності з дотриманням усіх технологій.

Другим основним напрямком діяльності фірми є повний комплекс виробництва зовнішньої, внутрішньої і нестандартної реклами, виготовлення складних рекламно-будівельних металоконструкцій. Наші працівники - це висококваліфіковані фахівці, кожен у своїй галузі, що є гарантом високої якості.

Обирайте високу якість робіт за прийнятну ціну!

Крім того, запропонуємо Вам дизайн-розробку Вашого проекту: незалежно від того, чи це фасад, чи інтер'єр; чи вивіска чи особиста візитка, фірмовий стиль тощо. Професійно та швидко виконаємо будь-яку Вашу забаганку!

Якісно надрукуємо продукцію на сучасному обладнанні!
Ми щиро цінуємо своїх клієнтів, тому забезпечимо індивідуальний підхід до кожного, а також запропонуємо зручний варіант співпраці.

Працюйте з нами - і результат перевершить очікуване!!!

м. Луцьк, вул. Дубніська, 22
+380502891490
+380503782521
Якщо у вас з'явилися питання, ви можете зв'язатися з нами:
design_office@ukr.net